Sprzedaż kostki brukowej, kamieni dekoracyjnych i roślin

Firma Ogrody Wróbel zajmuje się sprzedażą kostki brukowej i elementów betonowych. Oferujemy szeroki asortyment różnorodnych produktów, które zaspokoją potrzeby projektantów i właścicieli domów i ogrodów. Sprzedawana przez naszą firmę kostka brukowa Drewbet to produkt najwyższej jakości.

Oferujemy także takie artykuły jak podłoża ogrodnicze, kamienie elewacyjne i kamienie dekoracyjne do ogrodów oraz wiele gatunków roślin ozdobnych. W okresie przedświątecznym zajmujemy się sprzedażą żywych choinek.

Sprzedaż Pustków Ogrodzeniowych –  Pustak Ogrodzeniowy – Producenta DREWBET oraz KOST-BET

Nasza firma zlokalizowana w Rudziczce k. Żor w województwie śląskim oferuje szeroki wybór kostek betonowych, pustaków ogrodzeniowych, elementów stalowych (przęsła, bramy, furtki). Dysponujemy różnorodnymi produktami, dzięki czemu nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Do naszych atutów należy nie tylko różnorodność, ale i wysoka jakoś oferowanych materiałów.

Kostka brukowa sprzedaż

#kostkabrukowa; #płytytarasowe; #galanteriabetonowa; #ażury; #kostkiprzemysłowe

Pustaki ogrodzeniowe sprzedaż

#pustakłupany; #pustakgładki; #elementystalowe; #drewbet; #kostbet

DREWBET TARASY

W katalogu znajdą Państwo duże płyty przeznaczone do budowy tarasów jak i chodników.

Zajrzyj do  Katalogu online

DREWBET NEWS 2018/2019

W tym katalogu znajdą Państwo nowoczesne i ponadczasowe formy kostek umożliwiające zastosowanie w wielu miejscach, zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w otoczeniu prywatnych posesji. Bogata kolorystyka pozwoli na idealne dopasowanie do projektowanych przestrzeni wokół budynku

Zapoznaj się z Katalogiem online

DREWBET HOME 2018/2019

W tym katalogu znajdą Państwo szeroki wachlarz elementów  betonowych

*Kostki dekoracyjne

*Kostki przemysłowe

*Galanteria betonowa

Zapoznaj się z  katalogiem online

hosting i wsparcie aspers.pl